České Ghíčko Ghí 1 l

Skladem • 1 varianta55 Kč95 % • 9 937 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta57 Kč144 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta133 Kč3 neověřené recenzeDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 2 513 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 248 945 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 148 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 3 445 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč252 neověřených recenzíDalší informace

1000 g
Bio

• super na smazeni a pro zdravejsi kuchyni
  • , zakoupeno v Vital Country

• Za mě nejlepší ghí co jsme vyzkoušeli,je sice dražší,ale kvalita,český výrobek
  • , zakoupeno v České Ghíčko

Je nejlepší co jsem mohla ochutnat.

1000 g
Bio

Ghí je čistý máselný tuk vyrobený podle starodávné ajurvédské receptury. Odpařením vody a oddělením mléčné bílkoviny získáváme čistý tuk obsahující celou řadu vitamínů, minerálů a antioxidantů. Komu nestačí naše největší balení, je tady ještě větší! Celý litr přepuštěného másla. Výrobci, ať už ze zdravých jídelen, restaurací, palačinkáren a pekáren všeho možného, napište si o ceník! Ghí přepuštěné z čerstvého másla v litrovém balení.Obsah: 1lObal: plastový kyblík vhodný pro balení potravin. Trvanlivost 8 měsíců, skladovat při teplotě do 20°C, po otevření spotřebujte do třech měsíců.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• super na smazeni a pro zdravejsi kuchyni
  • , zakoupeno v Vital Country

• , zakoupeno v České Ghíčko

Je nejlepší co jsem mohla ochutnat.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Expres menu

• český máslo

Nejlepší ghí co jsme měli

• perfektní chuť
    • vyrovnaní kvalita
  • , zakoupeno v Expres menu

Spokojenost,kupují opakovaně.

• , zakoupeno v České Ghíčko

• Skvělá kvalita. Opakovaně používáme a kvalita nekolísá.
    • Tuzemský produkt. Ekonomické balení. z nabídky si vybere každý. Může vyzkoušet, může se předzásobit. Skvělý dárek.

Z nabízených srovnatelných produktů je tohle Ghíčko jednoznačně nejlepší co do chuti a kvality. Doporučuji.

• , zakoupeno v České Ghíčko

Už jsme doma vyzkoušeli několik druhů ghí od různých výrobců, ale tohle nám chutná nejvíc - je prostě takové "fajnovější" - jemnější a hezky oříškově voní. Osvědčilo se nám dát ho třeba pod rýži - pak ji můžete jíst klidně k obědu i samotnou, jak je dobrá.

• , zakoupeno v České Ghíčko

České ghíčko Ghí je úžasný produkt na pečení, a smažení. Ghí používám již několik let a ani si nedokážu představit vaření bez tohoto výborného másla. V žádná domácnosti by Ghíčko nemělo chybět. doporučuji

• , zakoupeno v Alza.cz

Výborná cena, česká výroba, skvělý pomocník do kuchyně, krásně voní, doporučuji.